یونایتد ,بازیکنان ,است، ,صحبت ,کرده ,نوعی ,برخی بازیکنان ,اطمینان دارد

آخرین زمزمه ها پیرامون باشگاه منچستریونایتد.

یونایتد که در شش بازی اخیر خود فقط یک برد داشته با بحران روبرو شده و انتقادات زیادی متوجه فن خال شده است، شیاطین سرخ علاوه بر عدم کسب نتیجه لازم، خوب بازی نمی کنند و در گلزنی نیز ناموفق هستند و همین مسائل فشارها را علیه فن خال بیشتر کرده است.

اما یکی از منابع معتبر نزدیک به باشگاه منچستریونایتد، از شرایط پشت پرده این تیم و اوضاع کادر فنی صحبت کرده است.

در این گزارش امده است که صحبت های اخیر ده خیا مبنی بر وجود جو مناسب در رختکن، تا حدی غیرواقعی است، چرا که برخی بازیکنان از شیوه و سبک بازی فن خال ناامید هستند، با این وجود سرمربی هلندی یونایتد هنوز کاملاً معتقد است که سبک کاری که برای یونایتد در نظر گرفته، بهترین است، او اطمینان دارد که می تواند شرایط را بهبود ببخشد.

همچنین فن خال به نوعی اذعان داشته که مصدومیت و فرم نامناسب برخی بازیکنان تیم، روی عملکرد تیم تاثیر گذاشته و به نوعی موجب بدشانسی وی و تیمش شده است. البته او در عین حال مطلع است که بازیکنانی نظیر ممفیس، نیاز به فرصت بیشتری برای اخت شدن و پیشرفت دارند. فن خال هنوز هم عاشق شغلش است و اطمینان دارد که تیمش به روزهای خوب بازخواهد گشت.

رایان گیگز نیز در طی ماه های اخیر پیشنهادات مختلفی داشته ولی آنها را رد کرده است، یکی از این پیشنهادات از نظر مالی بسیار خوب بوده است. اما گیگز می خواهد سرمربی بعدی یونایتد باشد. او همچنین تمایل دارد بیشتر در کنار خط حاضر شود و با بازیکنان صحبت کند ولی فن خال توصیه کرده آرامش برای بازیکنان بهترین چیز است، چرا که اینگونه خود راهی را پیدا خواهند کرد.

در مورد جانشین فن خال نیز صحبت هایی انجام شده، ولی وودوارد مدیر اجرایی این تیم، به نوعی مطمئن است که پپ تصمیم خود را برای تیم بعدی گرفته و به این ترتیب احتمال حضور وی در یونایتد اندک است.

وبسایت نود

منبع اصلی مطلب : آخرین خبرهای باشگاه منچستر یونایتد
برچسب ها : یونایتد ,بازیکنان ,است، ,صحبت ,کرده ,نوعی ,برخی بازیکنان ,اطمینان دارد
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : ناامیدی فن خال از خریدهایش و برخی بازیکنان تیم/ جزییاتی داغ از پشت پرده یونایتد