هفته ,بهانه ,مصدومیت ,بازیکنان ,کنیم ,کریک ,روند پیروزی ,چندین مصدوم ,اهمیت دارد ,مایکل کریک ,نتایج ضعیف
کاپیتان دوم منچستریونایتد با پذیرفتن نتایج ضعیف اخیر تیمش، مصدومیت های فراوان هم تیمی هایش را بهانه خوبی برای ناکامی های اخیر ندانست.

به گزارش سایت Goal، مایکل کریک معتقد است که بحران مصدومیت در منچستریونایتد را نباید بهانه ای برای نتایج ضعیف این تیم در چند هفته اخیر به شمار آورد. شاگردان لوییز فن خال در هفته قبل با شکست 2-3 در مقابل وولفسبورگ از لیگ قهرمانان اروپا کنار رفتند و پس از آن نیز در خانه بورنموث تن به شکست 1-2 دادند. مایکل کریک درباره شرایط کنونی تیمش گفت:

شرایط سختی را پشت سر گذاشته ایم و هفته نا امید کننده ای بوده است.پذیرش اینکه از لیگ قهرمانان کنار رفته ایم قطعاً سخت بود و ما از آن بابت بسیار نا امید شدیم. پس از آن در مقابل بورنموث قرار گرفتیم و سعی کردیم که نتیجه دیدار قبل را جبران کنیم، اما اینکه در آن بازی هم موفق نباشیم، نا امیدی هایمان را دو برابر کرد. من می توانم دلیل های متفاوتی را بیاورم. می توانم خیلی حرف بزنم، اما در پایان آن چه که اهمیت دارد نتایج است. ما باید باز گردیم، با یکدیگر متحد شویم، به خودمان اعتماد باشیم که می توانیم کار درست را انجام دهیم و در هفته بعد جبران کنیم. می خواهم بگویم که چندین مصدوم را داشته ایم. نمی خواهم بهانه ای بیاورم، اما اگر به مصدومیت ها نگاه کنید ... اما با این حال بهانه آوردن را دوست ندارم.

ما از بازیکنان خوبی برخورداریم. ما همان باشگاهی هستیم که باید باشیم، زیرا می خواهیم در رقابت ها بجنگیم. زمانی که بازیکنان تیم دچار مصدومیت می شوند، باید با این وضعیت به نحوی دست و پنجه نرم کنید، بنابراین بهانه نمی آورم. باید به روند پیروزی بازگردیم. تمرکزمان روی هفته بعد (هفته از دوشنبه شروع می شود) است تا روند پیروزی را شروع کنیم. به عنوان بازیکنان تیم، این موضوع همیشه برای ما اهمیت دارد و این تمام کاریست که می توانیم انجام دهیم. فکر می کنم اشتباه خواهد بود اگر روی هر چیز دیگری تمرکز کنیم.

طرفداری

منبع اصلی مطلب : آخرین خبرهای باشگاه منچستر یونایتد
برچسب ها : هفته ,بهانه ,مصدومیت ,بازیکنان ,کنیم ,کریک ,روند پیروزی ,چندین مصدوم ,اهمیت دارد ,مایکل کریک ,نتایج ضعیف
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : کریک : چندین مصدوم داریم، اما نباید مصدومیت را بهانه قرار داد