ماتا ,خصوص ,ناامیدی ,خواهند ,خوان ماتا
خوان ماتا با ابراز ناامیدی از نتایج به دست آمده اخیر، معتقد است که این روزها خواهند گذشت و روزهای خوب یونایتد نیز خواهند رسید.

حذف از لیگ قهرمانان اروپا و شکست در مقابل بورنموث، اوضاعی بحرانی برای منچستر یونایتد رقم زده است. خوان ماتا در ستون هفتگی اش در وب سایت منچستر یونایتد، خطاب به هواداران گفت : من در خصوص بازی عصر شنبه زیاد فکر می کنم و چه چیزی پس از یک هفته ناامید کننده می توانم بگویم. من می دانم که شما نمی خواهید این مطالب را بخوانید و این کلمات به تنهایی کافی نیستند و در این خصوص با شما موافقم. برای من کار دشواری است، زمانی که ما می توانیم در بازی دیگری به زودی به میدان برویم. اما همه چیز می گذرد و این دوران بد نیز سپری خواهد شد.

ماتا افزود : زمانی که ما از بورنموث برمی گشتیم، من موفق شدم در خصوص ناامیدی ناشی از شکست، فکر کنم. ناامیدی آن هایی که با ما آمدند، آن ها که از تلویزیون شاهد شکست ما بودند. آن هایی که با ما در آلمان بودند و تنها چیزی که خشم و عصبانیت کنونی را به شادی تبدیل می کند، نتایج خوب است، نه حرف زدن. من می دانم که کلمات من، شما را آرام نمی کند، اما باید به شما بگویم که حمایت شما در این لحظات موجب می شود که یک باشگاه خاص باشیم. شما این باشگاه خاص را ساختید. روزهای خوب خواهند آمد، من از این اتفاق مطمئنم و ما دوشنبه را با روحیه ای خوب شروع خواهیم کرد.

طرفداری

منبع اصلی مطلب : آخرین خبرهای باشگاه منچستر یونایتد
برچسب ها : ماتا ,خصوص ,ناامیدی ,خواهند ,خوان ماتا
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : ماتا : یه روز خوب میاد