بازی ,منچستریونایتد ,فن‌خال ,بایرلورکوزن ,شانس بازی ,درصد شانس ,ترکیب اصلی ,خاویر هرناندز

مهاجم مکزیکی بایرلورکوزن به انتقاد از سرمربی هلندی شیاطین سرخ پرداخت و او را به بی‌توجهی به وی در زمان حضورش در اولدترافورد محکوم کرد.

خاویر هرناندز که پس از یک فصل قرضی بازی کردن در رئال‌مادرید سرانجام در این تابستان از منچستریونایتد جدا و به بایرلورکوزن پیوست، در این تیم آلمانی خوش درخشیده و در 20 بازی که تا کنون برای لورکوزنی‌ها به میدان رفته با 20 گل زده چشم‌ها را به سوی خود خیره کرده است.

خاویر هرناندز ملقب به چیچاریتو به یک برنامه تلویزیونی اسپانیایی به نام «شوی فیبر مالدینی» گفت: من قصد ترک منچستریونایتد را نداشتم، ولی از طرفی می‌خواستم مدت زمان بیشتری بازی کنم. فن‌خال به من گفت که مهاجمان اصلی‌اش را دارد و من با آن شرایط باید برای رسیدن به ترکیب اصلی سخت می‌جنگیدم و یا اینکه منتظر رسیدن پیشنهادی می‌ماندم. سپس هیئت مدیره باشگاه منچستریونایتد به من گفت که می‌توانی قرضی در رئال‌مادرید بازی کنی که تصمیم سختی برایم بود.

وی افزود: پس از یک فصل بازی در رئال‌مادرید، به اولدترافورد بازگشتم. سعی کردم با تمرین فرصت بازی کردن در منچستریونایتد را پیدا کنم، ولی یک روز که با فن‌خال صحبت می‌کردم او به من گفت که تنها یک درصد شانس بازی کردن داری و این یعنی اینکه من برای بازی کردن نیاز به یک جادو داشتم، به همین خاطر تصمیم گرفتم به پیشنهاد بایرلورکوزن پاسخ مثبت بدهم.

مهاجم پیشین شیاطین سرخ در پایان در خصوص تیم جدیدش اظهار داشت: از همان روز اول حضورم در لورکوزن به خودم اطمینان داشتم و حس مهم بودن را در این تیم داشتم. نه تنها به خاطر گل‌هایم، بلکه حالا برای نوع بازی‌هایم، خودم را در ترکیب اصلی می‌بینم.

تسنیم

منبع اصلی مطلب : آخرین خبرهای باشگاه منچستر یونایتد
برچسب ها : بازی ,منچستریونایتد ,فن‌خال ,بایرلورکوزن ,شانس بازی ,درصد شانس ,ترکیب اصلی ,خاویر هرناندز
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : چیچاریتو : فن‌خال گفت که تنها یک درصد شانس بازی کردن دارم!